Montážny - servisný technik

EnerNet s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a zapájanie bezdrôtových telekomunikačných zariadení
- montáž a zapájanie optických prípojok
- diagnostika a riešenie technických problémov
- práca na zaujímavých projektoch

- vhodné aj pre absolventov
- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
- kompletné zaškolenie hradené spoločnosťou
- dopredu a jasne stanovené platobné podmienky
- flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť !!!
- samostatnosť pri riešení úloh
- nutný vodičský preukaz
- auto výhodou
- fyzická zdatnosť
- všeobecne technická gramotnosť

Korene spoločnosti siahajú až do roku 2004 no samotná spoločnosť EnerNet bola založená v roku 2009 formou živnostenského podnikania a neskôr ako sa firma rozrastala, získala obchodných partnerov na Európskej úrovni, zaslúžila si potrebné ocenenia a certifikáty sa právna forma v roku 2013 transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Momentálne máme štyroch vlastných zamestnancov a stále rastúci počet spolupracovníkov pričom sa špecializujeme hlavne na ponúkanie komplexných IT riešení šitých na mieru každému klientovi. Znalosti a skúsenosti našich odborníkov zahŕňajú kompletné spektrum oblastí zo sveta výpočtovej a telekomunikačnej techniky. Naše skúsenosti z rôznych svetových IT spoločností nás obohatili o znalosti a postupy ktoré by sme radi uplatnili a veríme že budú prospešné našim klientom ako aj nám samým. Tam kde sa počítače a s nimi súvisiace služby stali banálnou záležitosťou, by sme radi vrátili úroveň a vášeň ľuďom ktorých práca s výpočtovou technikou nesmierne baví a teší. Všetci sme zmierený s tým, že bez techniky sa nezaobídeme, potrebujeme ju ku každodennému životu aj práci. A keď už musíte tráviť niekoľko hodín denne s počítačom, tam nastupujeme my, aby tých pár hodín bolo hlavne o produktivite a zábave. Nikto nemá rád, keď mu jeho počítač zamŕza, má pomalý internet, je nespoľahlivý a dookola ho vyvádza z miery a koncentrácie. Produktové riešenia EnerNet sú práve zamerané na elimináciu týchto "maličkostí" a na maximalizáciu Vašej spokojnosti.
ID: 3023640  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou