Projektant konštrukcií pozemných stavieb

emProject, s.r.o.

Miesto práce
Revolučná 10, okres Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreslenie konštrukcií pozemných stavieb, práca pod dozorom hlavného inžiniera projektu.

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie. Možnosť profesného rastu a rozvoja. Mladý otvorený a tolerantný pracovný kolektív. Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti. Práca na zaujímavých projektoch, priama, otvorená komunikácia v spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Dokonalá znalosť AutoCAD, minimálna 1 ročná prax v odbore. Autodesk Revit, Nemetschek Allpan výhodou. Znalosť procesov v oblasti pozemného inžinierstva, zodpovednosť, komunikatívnosť, tímový hráč, ochota učiť sa pracovať s novým softvérom, znalosť stavebných materiálov, flexibilita.

Spoločnosť emProject s.r.o., pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Ponúka profesionálne služby v oblastiach vypracovania komplexnej projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu stavby a inžiniersku činnosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2739205  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou