Vodič C Piešťany

EMPIRIA

Miesto práce
okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 €+ diety+ koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava a doručenie tovaru priamo zákazníkom spoločnosti
nakládka, vykládka tovaru,
vyplňovanie dokladov
zodpovednosť za pridelené vozidlo
pracovná doba od 5:30 do 14:30

práca v stabilnej firme, pravidelne vyplácaná mzda
práca iba na Slovensku, do 250 km v okolí prevádzky
základný plat+ diety v zmysle zákona+koncoročné odmeny
sociálne istoty
zaučenie starším kolegom

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na e-mail [email protected]

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

kvalifikačná karta vodiča
tachografová karta
platné psychotesty
zdravotná spôsobilosť
samostatnosť
zodpovednosť
flexibilita

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3047130  Megjelentetés dátuma: 5.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 €+ diety+ koncoročné odmeny