Licencovaný lektor angličtiny/nemčiny s cieľom založenia vlastnej školy

EMPIRE SK s. r. o.

okres Malacky, okres Senec, okres Banská Štiavnica, okres Detva, okres Krupina, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Námestovo, okres Tvrdošín, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Senica, okres Skalica, okres Zlaté Moravce, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Sabinov, okres Snina, okres Stropkov, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nezávislá pozícia, plat v réžii príjemcu licencie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné riadenie výučby angličtiny/nemčiny a iných cudzích jazykov inovatívnymi licencovanými metódami vo vybraných mestách SR po odkúpení licencie na vzdelávacie produkty.

Možnosť získania licencie na inovatívnu metódu výučby cudzích jazykov- Direct Method.
Lektor od nás dostane kompletné know-how, školenie a metodickú podporu. Vďaka územnej ochrane získate konkurenčnú výhodu na trhu vzdelávania vo Vašom meste. Viac info nájdete na: http://empire-skola.sk/franchising/

- Odlíšte sa od konkurencie
- Aplikujte inovatívne metódy
- Podnikajte s licenciou a územnou ochranou
- Získajte metodickú aj organizačnú podporu našej jazykovej školy EMPIRE
- Využívajte naše skúsenosti

Prosíme priložiť CV v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku. Kontaktovaní budú IBA VHODNÍ uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogika, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podnikateľský duch, samostatnosť, dobrá úroveň cieľového jazyka, pedagogické schopnosti, ochota učiť sa nové veci, flexibilita.

O spoločnosti EMPIRE:

• Založená v roku 2004
• Líder v inovatívnom vzdelávaní jazykov a zručností
• Programy vyučované licencovanými „edutainment“ metódami
• V súčasnosti pôsobenie v SR a ČR
• 3 vlastné pobočky (BA, KE a Praha)
• Viac ako 10.000 študentov ročne
• Vlastná sieť licencovaných centier v SR a ČR
• Viac ako 150 lektorov
ID: 1436024  Megjelentetés dátuma: 11.8.2014  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nezávislá pozícia, plat v réžii príjemcu licencie