Technik -montážnik - Zvolen

INVIZO s.r.o.

Miesto práce
V.P.Tótha 17, 960 01 Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
výkonové odmeňovanie, počas skúšobnej doby paušálny plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonáva montáž a spustenie systému do prevádzky pri realizácii elektronických zabezpečovacích systémov PSN, PTV, SKV, ED, EPS a ďaľších technológií podľa pokynov projektanta a projektového manažéra.
2. Vedie montážny denník.
3. Spolupracuje pri zabezpečovaní materiálu pre účely montážnych činností.
4. Vyrába prípravky potrebné pre komplexnú inštaláciu jednotlivých systémov.
5. Zabezpečuje prepravu materiálu potrebného pre montážne činnosti na miesto montáže u zákazníka a späť.
6. Dbá o účelné využitie zvereného materiálu, potrebného k montáži a nespotrebovaný materiál pravidelne odovzdáva na sklad.

Práca v mladom, skúsenom kolektíve, možnosť pracovného postupu, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zdravotná starostlivosť, mobilný telefón, odborné školenia.
Počas skúšobnej doby ponúkame dohodnutú pevnú sumu.

Absolventov zaškolíme.

Kontaktovať budeme LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Spolu so životopisom pošlite aj súhlas na spracovávanie osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.
Do predmetu emailu, prípadne list napíšte : Montážny pracovník Zvolen - výberové konanie

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch prevádzky spoločnosti - V.P.Totha 17, Zvolen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- min. SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania (absolventov zaškolíme)
- bezúhonnosť dokladovaná odpisom z registra trestov

V INVIZO s.r.o. sa zameriavame na komplexné riešenia technického zabezpečenia budov na ochranu majetku a osôb a ďalšie technické vybavenie objektov, vrátane dochádzkových systémov či inteligentných inštalácií.
Na mieru navrhované systémy využívajúce najmodernejšie technológie, realizujeme na kľúč za pomoci vlastných, pravidelne preškoľovaných zamestnancov. Pri projektovaní a realizácii
dodržiavame predpísané postupy regulované platnými zákonmi, slovenskými aj medzinárodnými štandardmi a normami. Od vzniku našej spoločnosti v roku 1997, kedy sme sa odčlenili od spoločnosti EMM (zal. 1991), poskytujeme našim zákazníkom stabilné servisné zázemie. Naše služby sú dostupné na celom Slovensku prostredníctvom štyroch kamenných pobočiek v Bratislave, Žiline, Zvolene a Košiciach.
www.invizo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 593145  Megjelentetés dátuma: 24.6.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: výkonové odmeňovanie, počas skúšobnej doby paušálny plat