Účtovník - senior

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s podvojným účtovníctvom, daňovými predpismi a láka Vás práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti? Obsadzujeme pozíciu Účtovník - senior s možnosťou profesionálneho i osobnostného rastu. Ak hľadáte stabilnú spoločnosť, neváhajte a pošlite nám Váš životopis.
Na pozícií Účtovník - senior by ste zodpovedali za:
- spracovanie účtovníctva klientov našej spoločnosti podľa aktuálnych slovenských zákonov
- Komunikácia s klientami a externými inštitúciami
- Hľadanie riešení problémov v oblasti účtovníctva a daní
- Komunikácia s daňovým úradom
- Intrastat

* mladý a priateľský tím v stabilnej spoločnosti
* možnosť zdokonaliť sa v anglickom aj v nemeckom jazyku formou účasti na jazykových kurzoch, ktoré sa konajú v priestoroch našej firmy a sú hradené firmou
* príjemné pracovné prostredie v historickom centre mesta
* podpora kariérneho a osobnostného rastu
* pravidelná účasť na školeniach
* možnosť konzultovania účtovných prípadov s certifkovaným audítorom
* pravidelné firemné akcie

Kvôli veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Emineo Partners je spoločnosť, ktorá poskytuje konzultačné a outsourcingové riešenia pre firemnú klientelu v oblasti účtovníctva a daní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Hľadáme kandidáta, ktorý by bol schopný pracovať samostatne, vo vysokom tempe, precízne, vedel by komunikovať so zákazníkmi, mal pro-klientsku orientáciu, analytické schopnosti, znalosť účtovných a daňových predpisov.
Znalosť programu Pohoda je nutnosťou.

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2082603  Megjelentetés dátuma: 13.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou