Inšpektor vstupnej a výstupnej kontroly kvality

EMBA - S&C, s.r.o.

Miesto práce
Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
uvedené v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola dielov pre automobilový priemysel podla kontrolných inštrukcií
- kontrola vizuálna, mechanická a rozmerová za využitia meracích prístrojov
- nejde o prácu pri montážnych linkách
- práca v 3 zmennej prevádzke

- možnosť cestovať na SR každé dva týždne
- plat od 3,7 - 5 eur/hod v závislosti od skúseností
- ubytovanie zabezpečené a hradené
- príspevky na cestovné
- možnosť nadčasov
- bohatý motivačný program

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, poprosím reagovať len v prípade vážneho záujmu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí po celom území Českej republiky a preto je potrebné, aby uchádzači boli oboznámení s tým ,že práca sa nemusí vykonávať len na jednom projekte v jedom meste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- výborná pracovná morálka
- tímové myslenie
- flexibilitu
- chuť do práce
- skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou nie však požiadavkou
- reprezentatívne vystupovanie

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, v Českej republike a Holandsku..Naša činnosť siaha do odvetvia automobilového priemyslu, odvetvie logistiky, a potravinársky priemysel, ktorí sú lídrami na trhu práce nie len u nás, ale po celom svete.. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a spokojnosť samotného zamestnanca. Chceme spájať ľudí a zlepšovať ich životy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2800290  Megjelentetés dátuma: 7.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: uvedené v texte