Práca v Ostrave - hutnícky priemysel

EMBA - S&C, s.r.o.

Miesto práce
Česko, Okres Ostrava
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
uvedené v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hodnotenie činnosti systému procesu kovania
- prevedenie nastavenia hodnôt indukčného ohrevu
- obsluha indukčného ohrevu materiálu pri kovaní a kovacích lisoch
- obsluha zdvíhacieho zariadenia
- identifikácia výrobkov a záznamy o meraní výrobkov
- kontrola kvality výrobkov
- práca s lisom
- pracujú sa 8čky v 3 zmenej nepretržitej prevádzke

- ubytovanie zabezpečené a hradené
- cestovné čiastočne hradené
- hodinová mzda 142czk/5,20eur
- príspevky na stravu 166czk/6eur

Životopisy prosím zasielajte prostredníctvom profesie alebo na mailovú adresu [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov ...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient pôsobí v Českej republike a zaoberá sa hutnícky a kováčskym priemyslom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť
- zručnosť
- flexibilita
- ochota učiť sa novým veciam
- samostatnosť

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, v Českej republike a Holandsku..Naša činnosť siaha do odvetvia automobilového priemyslu, odvetvie logistiky, a potravinársky priemysel, ktorí sú lídrami na trhu práce nie len u nás, ale po celom svete.. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a spokojnosť samotného zamestnanca. Chceme spájať ľudí a zlepšovať ich životy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2765146  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: uvedené v texte