Elektrikár / Elektrotechnik mechanik - montážnik

ELSTARS s. r. o.

Miesto práce
Kostolište 142, Bratislavský kraj, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž klimatizácií, montáž domových elektroinštalácií, rôzne montážne práce v odbore elektro...

Mladý dynamický kolektív (práca v tíme - dvojica, trojica pracovníkov ), priateľská až rodinná atmosféra, motivujúce platobné ohodnotenie, pohyblivá pracovná doba, práca len cez pracovný týždeň, nie víkendy.

Poprosím o zaslanie životopisu na e-mail: [email protected]. Možnosť skúsiť si pracovnú pozíciu aj formou brigády.
Poprosím o kontaktovanie len tých záujemcov, ktorí majú odborné znalosti a prax v odbore elektro.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik - Elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, bezúhonnosť, serióznosť, flexibilita, spoľahlivosť, fyzická kondícia, vzdelanie v odbore elektro minimálne 718/§21, pozícia vhodná len pre elektrikárov.

Firma ELSTARS s.r.o. je skúsená ambiciózna firma, pôsobiaca na trhu už deväť rokov. Je vedená v modernom duchu, v tíme, kde platia určité zásady a pravidlá (slušné správanie, sebadôvera, zodpovednosť, spoľahlivosť, hodnovernosť a čestnosť). Vďaka týmto zásadám sa spoločnosť radí medzi najobľúbenejšie na trhu. Firma ELSTARS vlastní certifikát Profiservis, ako ohodnotenie kvality práce od partnerov SPP a ZSE. Jej zakladatelia, napriek vedúcej funkcii, patria k aktívnym montérom, ktorí budujú firmu a neustále neprestávajú byť jej aktívnou zložkou.

Odborné zameranie firmy ELSTARS:
Predaj a montáž klimatizačných jednotiek, servis, poradenstvo
Dodávka a montáž elektronického zabezpečovacieho systému Jablotron
Kompletné elektroinštalácie novostavieb, starších budov, servis, poradenstvo, revízie
Inštalácia kamerových systémov
Výroba rozvádzačov NN pre rôzne odvetvia, vrátane rozvádzačov s riadiacim systémom
Montáž meracej a regulačnej techniky, prevodníkov tlaku, teploty, hustoty atď.
Montáž impulzného potrubia a komponentov Swagelok, Fitok atď.
Montáž svetelnej a ozvučovacej techniky, poradenstvo a servis
A iné...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1812646  Megjelentetés dátuma: 27.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou