Rozpočtář elektro

ELEKTRO-ULDRICH, spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní pražská elektromontážní společnost s dvacetiletou historií - Elektro Uldrich spol. s r.o. přijme rozpočtáře elektro silnoproud, slaboproud do 1 kV.

Pracovní náplň:

  • tvorba cenových nabídek,
  • tvorba rozpočtů,
  • komunikace s dodavateli a odběrateli.

Požadujeme:

  • praxi v oboru min. 6 let,
  • dobrou znalost elektroinstalačního materiálu,
  • velmi dobrou znalost práce s MS Excel, Auto CAD či v jiném profesním SW,
  • časovou flexibilitu,
  • dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme:

  • náborový finanční bonus 50 000,- s písemnou garancí
  • nadprůměrné finanční ohodnocení,
  • třináctý a čtrnáctý plat,
  • individuální firemní bonusy,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • příjemný a sehraný kolektiv,
  • týmovou práci
  • účast na odborných školeních, seminářích, výstavách,
  • pracovní notebook, mobilní telefon,
  • možnost práce z domu.

V případě vážného zájmu volejte i na telefon 602 305 888. Na osobním pohovoru Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Více informací o naší společnosti najdete na www.elektrouldrich.cz.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou