Projektový manažér

ELDISY Slovakia spol. s r. o.

Ľ.Štúra 1, P.O.BOX 160, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Ide o kontaktnú osobu za firmu voči zákazníkovi – nemecké automobilky VW, BMW, Porsche, Daimler atď. vo vývojovej fáze výrobku.
-Rokuje priamo u zákazníka (Nemecko).
-Zodpovednosť za vedenie projektu a projektovú dokumentáciu od fázy dopytu až po nábeh sériovej výroby.
-Zodpovednosť za projektový rozpočet a jeho dodržanie.
-Zodpovednosť za manažment zmien v projekte.
-Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi pri špecifikácii surovín, strojov a zariadení určených pre nový výrobok.
-Koordinácia interného projektového tímu.
-Reporting o stave projektu nadriadenému, odd. Controlling a vedeniu spoločnosti na Slovensku a Nemecku.
- Komunikácia s materskou spoločnosťou v Nemecku.
- Priamy nadriadený je riaditeľ spoločnosti.

- práca v nadnárodnej spoločnosti, v príjemnom prostredí v prosperujúcej a rozrastajúcej sa spoločnosti
- atraktívna pozícia a styk s prestížnymi automobilovými spoločnosťami
- možnosť využívať nemčinu v dennej komunikácii
- pohyblivá pracovná doba
- možnosť profesionálneho rastu formou interných alebo externých školení
- firemné akcie
- sociálny program

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Pohovor prebehne v nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívny vodič - služobné cesty aj do zahraničia
- nemecký jazyk na úrovni pokročilý - každodenná komunikácia - mail, telefón, osobný rozhovor, videokonferencia
- príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, manažérske zručnosti
- technické myslenie, čítanie technickej dokumentácie výhodou

- 100% dcérska spoločnosť nemeckej firmy ELDISY GmbH, člen nadnárodného koncernu Vorwerk.
- výrobca a dodávateľ gumených tesnení - dielov vrátane vývoja pre automobilový priemysel pre nemecký trh ( BMW, Porsche, VW-Audi, Daimler, ...).
- Dynamicky rastúca spoločnosť 3. miesto za Stredoslovenský kraj v súťaži
"Diamanty slovenského biznisu"
- Za rok 2015 spoločnosť získala ocenenie Spoľahlivý výrobný podnik udelené Národným informačným strediskom SR - ocenenie získalo len 5,6 % výrobných podnikov pôsobiacich v SR.
- Za rok 2015 sa spoločnosť umiestnila na 4. mieste v rebríčku najzdravších výrobných spoločností v trenčianskom regióne (s obratom od 10-50 mil. €), ktorý vyhlasujú Hospodárske noviny.
- V roku 2016 bola spoločnosť ELDISY Slovakia spol. s r.o. vyhodnotená ako Bonitný podnik a získala Pečať bonity, ktorú získalo iba 1,6% komerčných subjektov slovenskej ekonomiky
- V roku 2016 získala spoločnosť rating AAA (udelené spoločnosťou Bisnode, Hospodárske noviny).
- V roku 2017 sa spoločnosť umiestnila na 10. mieste v rebríčku najzdravších firiem v trenčianskom regióne (s obratom od 10-50 mil. €), ktorý vyhlasujú Hospodárske noviny.
- V rokoch 2018 a 2019 získala spoločnosť ocenenie Selected Premium Company - ocenenie, ktoré potvrdzuje dlhodobú stabilitu, úspešnosť a inovatívne marketingové aktivity v danom odbore podnikania.
- Spoločnosť je certifikovaná podľa normy IATF 16949:2016, ISO 14 001(Životné prostredie), ISO 27001 (Bezpečnosť informačných systémov).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1251930  Megjelentetés dátuma: 10.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou