Administratívny pracovník - zástup počas MD

EKOFIN Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská 4D, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-administratívna agenda
-vybavovanie firemnej korešpondencie,elektronickej pošty a telefonických hovorov
-zodpovednosť za plynulý chod recepcie
-iné úlohy na základe pokynov nadriadeného

práca v stabilnej spoločnosti, gastrolístky

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite životopis aj s fotkou na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

EKOFIN Slovakia, a.s. je stabilnou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti ekonomiky, účtovníctva, daňového a právneho poradenstva pôsobiaca na trhu v rámci Slovenskej republiky 27 rokov s pôsobnosťou v okolitých krajinách. Náš profesionálny tím zabezpečuje spracovanie účtovníctva a správu daní pre viac 15 spoločností rôzneho zamerania v rôznych segmentoch hospodárstva a pre rôzne krajiny v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2650678  Megjelentetés dátuma: 18.7.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou