Kontrolórka / Kontrolór kvality – Námestovo

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,50 - 4,50€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola dielov
- správne označovanie kontrolovaných výrobkov
- 3 zmenná prevádzka
- práca vhodná pre ženy a mužov

- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiaca v automobilovom priemysle
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- dochádzkový bonus 30€
- bonusy pri okrúhlych narodeninách, svadbe, narodení dieťaťa

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Ing. Anna Kekeľakova
+421 918 341 945
email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- flexibilita
- práca v tíme

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2803081  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3,50 - 4,50€/hod.