Jednoduchá práca pre ženy aj mužov. Kontrola kvality. Trnava

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 3.15 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola kvality produkčných dielov podľa predpisov a kritérií kvality
- správna detekcia chýb a korektná kategorizácia chýb
- vypĺňanie záznamov z kontroly do kontrolných listov – CROSSCARD
- dodržiavanie pracovných kontrolných postupov
- manipulácia a nakladanie s dielmi
- udržiavanie čistoty a systematickej organizácie kontrolného pracoviska
- práca na 1 – 2 zmeny

- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiaca v automobilovom priemysle
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- stravné lístky nad rámec
- dochádzkový bonus 30€
- bonusy pri okrúhlych narodeninách, svadbe, narodení dieťaťa

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Trnava – Zelený Kríček 2
email: [email protected]
tel.: 0915 886 923

Galanta
tel.: 0915 891 819

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na pozícii kontrolóra kvality - výhodou
- dobrý zrak
- zmysel pre detaily

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2736857  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3.15 €/hod.