Raňajkový, obedový, eventový čašník / čašníčka v 4* hoteli

Eco-friendly Hotel Dália

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3€ / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia obedový čašník / čašníčka, eventový čašník / čašníčka, raňajkový čašník /čašníčka. Vhodné aj pre šikovných a komunikatívnych študentov.
Hľadáme šikovných, zodpovedných a flexibilných ľudí na pozíciu čašník/čašníčka. Požadujeme chuť pracovať a úsmev. Pracovná náplň zahŕňa komplexnú starostlivosť o zákazníka, obsluhu podľa štandardov hotela, prípravu nápojov, prácu s pokladňou. Potrebné príjemné vystupovanie, prezentačné schopnosti, zmysel pre detail. Predchádzajúca prax výhodou, v prípade záujmu o TPP podmienkou. Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni výhodou. Ak chceš patriť do nášho tímu tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

- motivujúci systém odmeňovania
- školenia
- práca na zmeny v mladom kolektíve
- možnosť profesionálneho rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Nástup: ihneď
Vaše žiadosti so životopisom a fotografiou prosím zašlite na adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Sme rodinná firma vyznávajúca hodnoty zodpovedného podnikania. Záleží nám na detailoch, férovosti a profesionalite, našich kolegov však považujeme za súčasť rodiny. Na trhu hotelierstva pôsobíme od roku 2001 a okrem udržateľného ubytovania sme sa stali značkou pre organizáciu firemných konferencií a eventov,. Podľa recenzií klientov portálu Tripadvisor sme dlhodobo 6. najlepšie hodnotený hotel v Košiciach. V centre Košíc pre zelenom mestskom parku prevádzkujeme najdlhšie fungujúci ekologický hotel na Slovensku, Eco-friendly hotel Dália.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 879496  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3€ / hod.