Elektromontér - elektrikář

EBA Praha, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme elektromontéry silnoproudu

Soukromá elektromontážní společnost přijme elektromontéry (elektrikáře) pro práce na stavbách převážně v Praze a částečně i po celé ČR.

Nabízíme

  • - perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s 21ti letou historií
  • - přátelský kolektiv
  • - zaměstnanecké benefity - roční odměny, stravenky, stravné na cestách, služební telefon, služební vůz
  • - odpovídající platové ohodnocení dle výkonu

Požadujeme

  • Vyučení v oboru elektro, nebo SŠ – silnoproud
  • Praxe v oboru vítána
  • Zkoušky z vyhlášky 50/1978 Sb. §6, §7, §8 (nad 1000V - výhodou)
  • Smysl pro týmovou práci
  • Časová flexibilita
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Dobrý zdravotní stav – schopnost práce ve výškách
  • Spolehlivost, loajalita
  • Samostatnost, zodpovědnost

  • Své životopisy zasílejte e-mailem

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity