Servisný technik mobilných telefónov/Tabletov - DobreMobily s.r.o

EAST WEST TRADE s. r. o.

Miesto práce
PD-Prior, okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za kladné vybavenie pridelených zákaziek (opráv mobilných zariadení) centrálneho servisu v Prievidzi
Poskytovanie informácií, rád a usmernení kolegom predajcom a zákazníkom
Vybavovanie a realizácia reklamácií.
Komunikácia so zákazníkmi – v prípade neprítomnosti servisnej asistentky
Diagnostikovanie telefónov
Hardwarové opravy
Softwarové opravy
Pájkovanie
Výstupné testy opravených zariadení
Platby ( práca s pokladňou, terminálom a hotovosťou ) – v prípade neprítomnosti servisnej asistentky
Udržiavanie poriadku na pracovisku
Návrhy nadriadeným, týkajúce sa zvýšenia efektivity procesov a Hardwarového a Softwarového vybavenia servisného centra.

- Práca v rýchlorastúcej, úspešnej dynamickej spoločnosti
- Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie v závislosti na KPIs
- Možnosť zakúpenia produktov so sľavou

Životopisy prosím zasielajte na [email protected]. O výbere na osobný pohovor budeme telefonicky informovať len vybraných uchádzačov, v prípade záujmu o status sa informujte na uvedených kontaktoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SERVIS MOBILOV

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máte prax, prípadne veľkú chuť venovať sa vyššie uvedeným činnostiam?
Skúsenosti so servisom mobilných telefónov a tabletov
znalosť softwérov v mobilných zariadeniach - iOS, Android, Windows sú vítané.
Hľadáme kolegu: samostatného, zodpovedného, Komunikatívnosť, flexibilného, so záujmom o danú problematiku, komunikatívneho.
Ste človek, čo hľadá riešenia, nie problémy?
Chceme Vás poznať.

Sme dynamická, expandujúca spoločnosť pôsobiaca na celosvetovom trhu. Zaoberáme sa obchodom a distribúciou mobilných telefónov a príslušenstva.

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.eastwesttrade.sk
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2787387  Megjelentetés dátuma: 31.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou