Staničná sestra

ZSS Nestor o.z.

Miesto práce
Zázrivá, okres Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborný garant poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti
- manažovanie a výkon ošetrovateľskej starostlivosti
- vedenie evidencie a objednávanie liekov, zdravotného materiálu, zdravotných pomôcok
- komunikácia a spolupráca s lekárom zariadenia a odbornými lekármi
- komunikácia s inštitúciami - zdravotnými poisťovňami
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie
spolupráca s manažérom opatrovateľskej starostlivosti
odborné školenia pre opatrovateľský personál

Uchádzači, ktorí nespĺňajú kvalifikačné predpoklady nebudú prizvaní k pracovnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecializačný odbor ošetrovateľská starostlivosť v komunite

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

O Rezidencii Nestor v Zázrivej

Obklopili sme sa teamom profesionálov, ktorý získaval svoje skúsenosti na medzinárodnom poli. Management a odborný personál vštepujú novému domovu ten najvyšší štandard individuálnej starostlivosti za primeranú cenu.

Preverené postupy, úsilie o maximálnu bezpečnosť, vyžadovaná profesionálna spôsobilosť podporená certifikáciou podľa aktuálnych EU noriem a dôkladné zaškolenie na špecifické pracovné miesto v samotnom zariadení sú iba prvým pilierom našich prísnych požiadaviek na personál.
www.rezidencianestor.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2794451  Megjelentetés dátuma: 2.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou