Elektromechanik - Nitra

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 435/21, 949 01 Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení
- Preventívne, prediktívne a nápravné údržbárske práce na všetkých výrobných zariadeniach
- Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu
- Čitanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu
- V prípade poruchy stroja alebo zariadenia okamžite reagovať, analyzovať problém a odstrániť zistené závady
- Vedenie a pravidelná aktualizácia dokumentácie súvisiacej s údržbou strojov a zariadení
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

- Zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- Profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- Práca v dynamickej spoločnosti
- Získanie cenných skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Vyučený v elektrotechnickom odobre
- Požadovaná odborná spôsobilosť v elektrotechnike §22 samostatný elektrotechnik
- Dobré teoretické znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky, riadiacej a regulačnej techniky
- Znalosť čítania elektrovýkresov, znalosť pneumatických a hydraulických schém
- Znalosť legislatívnych noriem súvisiacich s bezpečnostnou kontrolou a testovaním strojov a zariadení výhodou
- Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčastnostnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1828533  Megjelentetés dátuma: 5.5.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou