Operátor výroby

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacmesačný bonus od 195eur, zákonné príplatky do 200eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výrobná a kontrolná činnosť podľa interných výrobných inštrukcií a v rámci stanovených noriem
• Dodržiavanie výrobných smerníc a inštrukcií na výrobných linkách
• Zabezpečenie dodržiavania kvality v súvislosti s príslušnými normami
• Udržiavanie poriadku na pracovisku
• Dodržiavať požiadavky bezpečnosti, kvality a nákladov súvisiacich s chodom strojov a zariadení

• sociálny fond vo výške 40 € ročne
• príspevok do DDS - III pilier
• rôzne finančné ohodnotenie (jubileum, výročie vo firme, narodenie dieťaťa a iné)
• dochádzkový bonus vyplácaný štvrťročne a ročne
• klimatizované prostredie

• doprava je zabezpečená zamestnávateľom z autobusovej stanici v NR do priemyselného parku a späť
• ubytovanie neposkytujeme
• práca v nepretržitej prevádzke na 12hod. zmeny v cykle: 2dni denná - 2dni voľno - 2 nočná - 2dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčasnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1240079  Megjelentetés dátuma: 4.3.2024  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac