Online marketingový špecialista Junior

DrNatura s.r.o.

Miesto práce
Ticha 3, okres Komárno
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úplná podpora komerčných aktivít a činnosti nadriadených:
- MANAŽMENT OBSAHU FIREMNÝCH PROFILOV NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH FACEBOOK, TWITTER, LINKEDIN, INSTAGRAM, YOUTUBE
- SPOLUPRÁCA S ODDELENÍM MARKETINGOVEJ KOMUNIKÁCIE PRI PRÍPRAVE STRATEGICKÝCH KAMPANÍ
- SPOLUPRÁCA S ODDELENÍM PODPORY ZÁKAZNÍKOV PRI USPOKOJENÍ POTRIEB ZÁKAZNÍKOV NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH
– UMIESTŇOVANIE SPOLOČENSKEJ INZERCIE,
– KOORDINÁCIA OBSAHU SOCIÁLNYCH MEDIÍ,

Informácie o výberovom konaní

PONÚKAME:
– medzinárodné zázemie, stabilnú spoločnosť,
– mladý, dynamický kolektív,
– konkurencieschopný príjem,

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Rozvinuté matematické myslenie
- Rozvinuté analytické myslenie
- Základná znalosť reklamných systémov Facebook, Adwords
- odolnosť voči záťaži a stresu,
- precízna práca,
- otvorené, priame vystupovanie, kolektívny duch,
- vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania

Spoločnosť DrNatura sa od roku 2006 zaoberá službami online marketingu.
Najväčšou profesionálnou výzvou v tejto práci je samostatnosť, pracovník nebude totiž podliehať kontrole manažéra v hodinových intervaloch. Vyžaduje sa preto zameranie sa na dosiahnutie vytýčených obchodných cieľov a systematická práca.
ID: 2248011  Megjelentetés dátuma: 18.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou