Quality manager - automotive – Jižní Čechy

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Během prvních několika měsíců se na pozici Deputy Quality Manager detailně seznámit s chodem oddělení kvality a celé společnosti

Poté převzít pozici QUALITY MANAGER a komplexně zabezpečit oblast kvality celého výrobního závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Využití dosavadních zkušeností na pozici Quality Managera

Zázemí velké nadnárodní T1 automotive společnosti, jednoho z leaderů na trhu

Velmi dobré platové ohodnocení

Možnost dalšího rozvoje

Příjemné pracovní prostředí

Balíček firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3104277  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017