750 € ve výrobě s ubytováním (Dělník)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
25.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
750€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou společnost, zabývající se výrobou technických hadic, hledáme šikovné lidi do výroby. Náplní práce je obsluha výrobních strojů.

NABÍZÍME DLOUHODOBÉ A STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ S NADPRŮMĚRNÝMI VÝDĚLKY.

Provoz: Kombinace třísměnného s nepřetržitým provozem
Po – Pá – osmihodinové směny (vždy alespoň jeden den v týdnu volný)
So – Ne – dvanáctihodinové směny (dva víkendy v měsíci pracovní, dva volné)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Orientační nástupní mzda je 21.500 Kč/měsíc
- Základní sazba za hodinu při nástupu: 95,20 Kč/hod. Po zkušební lhůtě: 102,80 Kč/hod možno dosáhnout až na 111,20 Kč/hod
- Příplatky za noční 11 Kč/hod, příplatek za nepřetržitý provoz – 21,20 Kč/hod = v průměru 3.440 Kč/měsíc, So, Ne – 10%, přesčas – 25%, přesčas So, Ne – 27%
- 5 týdnů dovolená
- závodní stravování
- příplatek na dopravu a bydlení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se výrobou technických hadic, hledáme šikovné muže do výroby. Náplní práce je obsluha výrobních strojů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Odpovědnost, svědomitost, aktivní přístup k práci
- Manuální zručnost
- Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2732890  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750€