Samostatný technický pracovník přípravy staveb

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Juhomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihned resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracování návrhu technického řešení stavby, podkladů pro cenovou část nabídky a harmonogramu stavebních prací.
- Zpracování kalkulací a cenových nabídek.
- Úpravy vybraných odbytových kalkulací do výrobních kalkulací.
- Zpracování rizik vyplývajících ze soutěžních podmínek.
- Zajišťování podkladů výrobní přípravy.
- Zpracování projektů zařízení staveniště.
- Zajišťování požadavků stavby na technickou přípravu během realizace stavební zakázky.
- Zajišťování průběžné aktualizace výrobní kalkulace zakázky.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízime:
- zajímavou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí,
- možnost seberealizace,
- zajímavé finanční ohodnocení,
- příležitost pro profesní rozvoj a osobní růst,
- spolupráci na ambiciózních projektech společnosti,

Informácie o výberovom konaní

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Uchazeči mohou své životopisy zasílat přes kontakt níže nebo na adresu: [email protected]
Do předmětu zprávy prosím uveďte název pracovní pozice.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebnictví

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Schopnost číst technickou dokumentaci.
- Technické a analytické myšlení.
- Samostatnost, odpovědnost, flexibilita.
- Komunikační dovednosti.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3157442  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou