Nastavovač zváracích robotov (aj bez skúseností)

DONGWON SK, s.r.o.

Miesto práce
Továrenska 1, 01841 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme nastavovača zváracích robotov.

Hlavnou náplňou práce bude:
- zoraďovanie zváracích robotov (nastavovanie miesť zvárania)
- príprava, ladenie a skúšanie programov pre zváracie roboty
- vykonávanie elektroúdržbárskej činnosti (napr. výmena senzorov)

- kompletná zaškolenie na pracovisku
- firemné akcie (Športový deň, Vianočný večierok)
- dochádzkový bonus
- letný a zimný bonus
- motivačné finančné bonusy
- zabezpečenie školení potrebných pre výkon funkcie

Informácie o výberovom konaní

- práca v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, schopnosť učiť sa nové veci, zručnosť,
- vyhláška §21 - Elektrotechnik

Sme významná spoločnosť zaoberajúca sa strojárskou výrobou v oblasti automotive. Naša spoločnosť bola založená v roku 2005 a zameriavame sa na výrobu rámov dverí, bezpečnostných výstuží a nosičov palubných dosiek pre automobily.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2375558  Megjelentetés dátuma: 7.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou