Vlastní podnikání - italský luxusní second hand Déjá Vu boutique nově i na Slovensku !

DomTeros s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
3000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme vlastní podnikání, zakoupením naší Franchisové pobočky Déjá Vu boutique. Jedná se o luxusní Second hand s italskou módou. Zakladataleka konceptu, paní Romana Tvarůžková se stala podnikatelkou roku 2012. Veškeré informace o nabídce zakoupení Franchisové pobočky najdete na:

www.dejavu-boutique.cz
nebo
www.franchising.sk/franchisa/67/deja-vu-boutique/

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Italský luxusní second hand
ID: 2749963  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3000