Zdravotná sestra / zdravotná sestra ADOS

DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.

Miesto práce
Horská 76/28, 059 41 Tatranská Štrba, Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti pre klientov, a to najmä:
- starostlivosť o rany,
- kontrola a sledovanie zdravotného stavu klientov,
- podávanie liekov, liečiv a injekcií klientom,
- meranie tlaku a glykémie,
- konzultácie zdraovtného stavu s lekármi,
- evidencia ošetrovateľských výkonov.

Príplatky k platu v zmysle zákonníka práce.
+ možnosť UBYTOVANIA !!!

Prosíme záujemcov, aby svoje životopisy zasielali na mailovú adresu [email protected].
Pre bližšie informácie alebo dohodnutie termínu pohovoru nás kontaktujte telefonicky na čísle 0903 737 559.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť pracovať v tíme, aktívny prístup k práci.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita.
Bezúhonnosť, fair-play komunikácia.

DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** je nadštandardné zariadenie sociálnych služieb pod Vysokými Tatrami poskytujúce dlhodobý i krátkodobý pobyt s komplexnou starostlivosťou pre aktívnych seniorov, ako aj pre ľudí odkázaných na stálu opatrovateľskú pomoc.
Zariadenie je držiteľom licencie na prevádzku agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti - ADOS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2907743  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou