Technik oddelenia údržby

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Cesta k Smrečine 11, 974 01, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
asap.
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od skúseností a kvalít uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie údržby a opráv výrobných zariadení predovšetkým z hľadiska riadiacich systémov a automatizácie,
• PLC programovanie,
• kontrola a úpravy (aktualizovanie) technickej dokumentácie,
• účasť na projektoch, inštalácie nových technológií.

Ponúkame:
• dynamickú prácu v spoločnosti so zahraničnou účasťou,
• možnosť osobného rozvoja,
• príjemné pracovné prostredie a kolektív,
• pravidelnú každoročnú valorizáciu platu.

V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi Vás pozveme na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• odborné znalosti z oblastí automatizácia, elektrotechnika, príp. mechatronika,
• SIMATIC MANAGER pre STEP 7,
• znalosti WinCC flexible, TIA, E-Plan sú výhodou,
• zodpovednosť,
• orientácia na výsledok.

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 873325  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v závislosti od skúseností a kvalít uchádzača