Pracovník / pracovníčka na oddelení odbytu

DOKA DREVO, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac- v prípade pozitívneho hospodárskeho výsledku polročné prémie až do výšky 80 percent základnej mzdy v závislosti od dochádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie odbytových činností,
• vystavovanie prepravných dokumentov a podkladov pre colnú agendu,
• vystavovanie faktúr,
• spracúvanie reklamácií,
• sekretárske práce,
• vedenie pokladne v Eur
• komunikácia s pracovnou zdravotnou službou

• práca v spoločnosti so zahraničnou účasťou,
• možnosť osobného rozvoja,
• príjemné pracovné prostredie a kolektív,
• pravidelná každoročná valorizácia platu.

Informácie o výberovom konaní

Ide o zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky.

Na žiadosť prosím pripíšte nasledujúci text:
„Súhlasím so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v databáze firmy DOKA DREVO, s.r.o. Doba platnosti súhlasu je 1 rok. Po uplynutí doby súhlasu prosím o skartáciu údajov.“
Žiadosti bez tohto súhlasu budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Za pochopenie ďakujeme.

V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v oblasti odbytu

Vaše silné stránky:
• zodpovednosť,
• samostatnosť,
• dobrá organizácia práce,
• aktívna znalosť nemeckého jazyka je podmienkou, anglický jazyk výhodou.

DOKA DREVO, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou rakúskeho, medzinárodne uznávaného koncernu Umdasch. Slovenská pobočka DOKA DREVO, s.r.o. v Banskej Bystrici sa špecializuje na výrobu debniacich dosiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 814139  Megjelentetés dátuma: 11.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac