Skladník v kuriérskej spoločnosti na skrátený úväzok

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, 821 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykladanie a nakladanie balíkov, manipulácia s balíkmi pomocou paletového vozíka, pomoc kuriérom

Práca je na skrátený úväzok v ranných/doobedňajších hodinách od 6:00 do 10:00.

  • mesačné odmeny podľa internej smernice
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • mesačne darčekové poukážky
  • príspevok na dopravu
  • dovolenka navyše až do plus 5 dní
  • príspevok do tretieho piliera
  • príspevky v prípade významných životných udalostí
  • systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
  • príspevok na jazykový kurz
  • zaslanie balíkov za zvýhodnené ceny

Svoje životopisy zasielajte prosím e-mailom na adresu: [email protected]. V predmete správy prosím uveďte názov Manipulátor na rannú BA.

Vzhľadom na počet uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • fyzická zdatnosť (manipulácia s balíkmi do 50 kg ),
  • bezúhonnosť,
  • pozornosť,
  • presnosť
  • vhodné aj pre študentov, ktorí si chcú privyrobiť

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Amtmann
Tel.: +421908724292
E-mail: poslať životopis
ID: 2264249  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou