Office manager

DIRECT HOUSE s.r.o.

Miesto práce
Suché Mýto 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie mítingov, podujatí, porád, stretnutí a školení.
Administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu.
Komunikovanie s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti.
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
Zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska.
Evidovanie a archivácia dokumentov.
Príprava podkladov a prezentácii pre nadriadeného.
Zabezpečovanie servisu, reklamácií, výmeny a modernizácie jednotlivých hnuteľných a nehnuteľných častí majetku.

Informácie o výberovom konaní

zivotopisy posielat na emailovu adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie
samostatnosť pri riešení úloh

DIRECT HOUSE - úspešné komerčné call centrum s bohatými skúsenosťami a širokou škálou ponúkaných služieb.
ID: 2798775  Megjelentetés dátuma: 14.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou