Vieš pracovať na klasickej fréze?

DIPLOMAT DENTAL s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, Vrbovská cesta 17, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zhotovovanie súčiastok a dielov podľa technickej dokumentácie
- zodpovednosť za odvádzanú kvalitu práce
- starostlivosť o zverené pracovisko

-práca v malom kolektíve
- sociálny program spoločnosti
- čisté a bezpečné prostredie
- pracovný čas 7,5h
- polročné odmeny

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť
- znalosť čítania výkres. dokumentácie
- zmysel pre detail

Vývoj, výroba a predaj zdravotníckej techniky

DIPLOMAT DENTAL s.r.o. Piešťany, výrobca dentálnych zariadení na Slovensku, má sídlo v svetoznámom kúpeľnom mestečku Piešťany. Patrí medzi popredných výrobcov dentálnej techniky v Európe a spoločnosť je každoročným účastníkom viac ako 40-tich výstav dentálnej techniky v celom svete. Výrobné priestory cca 10.000 m2 a viac ako 170 pracovníkov cieľavedome buduje image obchodnej značky Diplomat. V novodobej ére značky Diplomat máme viac ako 20 tisíc spokojných zákazníkov a filozofiu podnikania, ktorá spokojnosť zákazníka dáva na popredné miesto svojho snaženia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2027142  Megjelentetés dátuma: 18.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou