Obchodný zástupca pre spoločnosť zaoberajúcu sa predajom autodielov

DIMEX PARTS,s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2000 EUR/mesiac, zákl.plat + motivuj.ohodnotenie podľa realizovaných obratov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná obchodná spoločnosť hľadá skúsených obchodných zástupcov pre priamy predaj autosúčiastok na osobné autá.

Ak disponujete obchodnými zručnosťami, ste zorientovaný v oblasti autosúčiastok a autopríslušenstva, máte sebaisté a príjemné vystupovanie, ste dynamický, komunikatívny, v práci systematický a orientovaný na výsledok - táto pozícia je Vaša veľká šanca...

Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, vypracovávanie cenových ponúk, riešenie reklamácií, riešenie pohľadávok, reporty nadriadenému.

Táto ponuka práce je vhodná pre uchádzačov LEN zo Žilinského okresu a blízkeho okolia.

Zaškolenie, odmeny podľa dosiahnutých výsledkov, perspektíva kariérneho rastu, dobrý kolektív, služobný automobil, notebook a telefón.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zasielajte štruktúrovaný životopis, motivačný list a prípadné referencie na E-mail: [email protected]
Vzhľadom k predpokladanému veľkému počtu žiadostí oslovíme len vybraných kandidátov, ktorých upovedomíme o termíne osobného pohovoru. Všetkým ostatným kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aktívny vodič

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čistý register trestov
- samostatnosť a zodpovednosť
- obchodnícke a technické myslenie
- schopnosť aktívne študovať nové produkty a hľadať najlepšie riešenia

BIORUŽA, s .r. o. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v
oblasti predaja prírodnej kozmetiky obchodným partnerom ako aj širokej
verejnosti.
Naša spoločnosť úspešne pôsobí na území Slovenska, Českej
republiky, Bulharska a trhoch východnej Európy, kde si
vytvorila pevné vzťahy so svojimi obchodnými partnermi.
www.bioruza.sk www.bioruze.cz

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 990142  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 EUR/mesiac, zákl.plat + motivuj.ohodnotenie podľa realizovaných obratov