Znelec nehnuteľností - odhadca

DIMARKO REAL, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zodpovedať za nasledujúce úlohy:
- sledovanie nehnuteľností na dražobných portáloch
- oceňovanie podľa prílohy č. 3 vyhlášky, kde je aj definovaná všeobecná hodnota
- stanovenie predajnej ceny a komunikácia s partnerskými realitnými kanceláriami.

Doplňujúce činnosti:
- preverenie tiarch a iných náležitostí na kupovanej nehnuteľnosti
- na základe analýzy potenciálu danej nehnuteľnosti (ne)odporúča kúpu
- zastrešenie odbornej administratívnej agendy v súvise s kúpou nehnuteľnosti
- podpora obchodného tímu, schopnosť pracovať samostatne
- vyhľadanie a spracovanie si potrebných dokumentov, nutné na určenie ceny nehnuteľností a potrebné k vypracovaniu znaleckého posudku.
- vykonávať obhliadky. Fyzická obhliadka nehnuteľností.

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- bonusový systém odmeňovania
- dlhodobá a stabilná práca s možnosťou sebarealizácie
- nápoje zadarmo na pracovisku

V prípade záujmu o zaradenie do výberového procesu zašlite svoj životopis spolu s motivačným listom na dole uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí svojimi skúsenosťami vyhovujú hľadanému profilu. Ostatným kandidátom ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

znalec, stavbár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

- priama skúsenosť s naceňovaním nehnuteľností
- skúsenosť s kúpou a predajom nehnuteľností je výhodou
- znalosť právnej problematiky v oblasti nehnuteľností výhodou
- orientácia v znaleckých posudkoch
- schopnosť odhadnúť cenu nehnuteľnosti na základe samostatného prieskumu v rôznych regiónoch
- proaktívny prístup k práci, schopnosť samostatnej práce
- zvládanie vysokého pracovného tempa
- energický, motivovaný človek
- ovládanie vyhľadávania v kataster portály - nutné
- práca s PC
- skúsenosti stavby vedúceho výhodou
- pečiatka nie je nutná, nutné sú skúsenosti

Spoločnosť je dlhodobo etablovaná na realitnom trhu a svojím postavením patrí medzi významnejšie spoločnosti s celoslovenskou pôsobnosťou v tejto oblasti obchodu s vysoko profesionálnym prístupom ku svojim klientom.
ID: 2830060  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou