Zámečník

DIEFFENBACHER - CZ, hydraulické lisy, s. r. o.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Tým dobře naladěných kolegů, příjemné prostředí, organizované a čisté zázemí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Čtení z technické dokumentace a montáž strojních dílců.

Výhodou bude, pokud budete umět

I zdánlivé maličkosti dovedeme ocenit. Vážíme si pracovníků, kteří jsou dochvilní, spolehliví a výsledek jejich práce je pro ně důležitý. Předchozí zkušenosti v oboru velice vítáme a finančně ohodnotíme.

Co vám můžeme nabídnout

Odpočinek po práci? Pravidělně pořádáme akce pro zaměsnance jak opékání prasete nebo zábavný den pro celou rodinu a děti. K tomu 5 týdnů dovolené.

Kariérní postup? Ano, u nás dáváme příležitosti pracovitým zaměstnancům. Těšit se můžete také na pravidelné navýšení platu a po úspěšně odpracovaném roce 13.plat.

Přesčasy, odměny a služební cesty? Ceníme si Vašeho času. Proplácíme přesčasy, nabízíme motivační systém odměn a v případě zájmu služební cesty do Německa.

Další vzdělávání? Našim zaměstnancům nabízíme zdarma profesní a jazykové kurzy přímo v zázemí společnosti.

Máte nápad, jak práci dělat lépe? Výborně, i naším cílem je dělat práci dobře. Nabízíme odměny za zlepšovací návrhy.

Příjemné zázemí? Ano, a k tomu výběr z až pěti jídel na oběd a příspěvky na stravování. Přijďte se sami přesvědčit.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2823985  Megjelentetés dátuma: 23.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.