Denná recepčná pre hotel Crowne Plaza Bratislava ****

Hotel Crowne Plaza Bratislava 4*

Miesto práce
Hodžovo námestie, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
810

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovným rámcom recepcie/recepčného je zodpovednosť za efektívnu prevádzku všetkých súčastí recepcie počas služby.
- Vykonáva "check-in" a "check-out"
- Zabezpečuje informovanosť hostí (hotelové služby, miestne udalosti)
- Spolupracuje pri sťažnostiach
- Zabezpečuje prehľad o obsadenosti a skupinových rezerváciách
- Pracuje s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami, eviduje prijaté platby
- Informuje kolegov a ďalšie oddelenia hotela o aktivitách hotela a prevádzkových požiadavkách
- Spolupracuje pri príprave efektívneho plánu práce oddelenia a inštruktáži nového personálu

- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.
- značka Crowne Plaza patrí do InterContinental Hotels Group
- atraktívne prostredie trendového, dlhoročne fungujúceho biznis hotela
- zamestnanecké výhody ( staff rate ) medzinárodnej hotelovej siete
- strava v zamestnaneckej kantíne a uniformy zdarma
- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate vyššie uvádzané požadavky, budeme Vás kontaktovať.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Ideálny kandidát by mal mať :
- silnú orientáciu na zákazníka
- výbornú znalosť anglického jazyka (95% hostí cudzinci)
- schopnosť prejavovať adekvátnu pozornosť k hosťom
- presne a promptne plniť požiadavky hostí
- predvídať požiadavky hostí
- udržiavať si informovanosť a úroveň znalostí
- preukázať "úslužný" prístup
- podniknúť vhodné kroky na riešenie sťažností hostí
- prezentačné schopnost
- motiváciu a flexibilitu pracovať v dynamickom prostredí hotela.
- prax na pozícii v hotelovom odvetví je výhodou
- práca v 2 zmenách (6:00-14:00 a 14:00-22:00)

Crowne Plaza Bratislava je hotel prvej triedy v centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu. Hotel je situovaný v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, len niekoľko minút chôdze od historického centra a slávneho Bratislavského hradu.

Hotel ponúka ubytovanie v 224 komfortných izbách a apartmánoch. K dispozícii je 14 konferenčných miestností s rozlohou viac ako 1200 m², ktoré sú vybavené najmodernejšou technikou a vysokorýchlostným internetom.

Stravovanie v Crowne Plaza Bratislava je pre hostí nezabudnuteľným zážitkom, kulinárske špeciality našej reštaurácie nadmieru splnia Vaše očakávania.

Komplexná starostlivosť o telo, cieľovo zamerané tréningové programy, masáže, sauna a bazén sú v ponuke Zion Spa. Je to jedinečný hotelový produkt, ktorý svojou originalitou vytvára miesto na stretnutie a zábavu, MIESTO STRETNUTÍ A ŽIVOTA.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1381287  Megjelentetés dátuma: 2.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 810