Upratovačka

DESTAV, spol. s r.o.

Miesto práce
Cesta do Rudiny 2262, okres Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• upratovacie a čistiace práce
• starostlivosť o čistotu kancelárií, toaliet, vyhradených chodieb a schodov
• vysávanie, vynesenie smetí, umývanie okien a dlážok, utieranie prachu

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorý budú vybraný pre osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- ochota pracovať
- lojálnosť

Sme stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 20 rokov.
Počas svojej existencie sme zrealizovali množstvo stavebných zákaziek v oblasti pozemných stavieb a to najmä:
- novostavby bytových domov a občianska vybavenosť a ďalšie....
- cestné a železničné stavby, budovy pre priemysel..
www.destav.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2704658  Megjelentetés dátuma: 27.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou