Skladník

DEMIFOOD spol. s r.o.

Miesto práce
Piešťanská 43, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskladnenie tovaru formou nachystania objednávok v suchom a chladenom sklade. Manipulácia s VZV. V prípade potreby drobné nákupy - VP sk. B.

Je dôležité mať chuť pracovať...je to fyzická práca a keďže ide o potravinársky tovar je dôležitá správna manipulácia s tovarom, taktiež precíznosť. Tiež je nutné pracovať v chladených priestoroch počas časti pracovného dňa.
Nezáleží nám na vzdelaní a veku ale na ochote precízne pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, precíznosť pri vyskladnení, ochota pracovať časť dňa v chladených priestoroch.

Spoločnosť DEMIFOOD spol. s r.o. pôsobí na trhu viac ako 25 rokov.
Zaoberá sa predajom a distribúciou potravinárskeho tovaru v segmente HORECA, teda vývarovne, reštaurácie, DSS a podobne.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2188629  Megjelentetés dátuma: 20.7.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou