Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Senior konzultant IT Audit

Hľadáme nového kolegu pre naše oddelenie riadenia rizík, ktorý bude poskytovať poradenstvo v oblasti auditu bezpečnosti IT a IS. Ponúkame výbornú príležitosť na odborný a osobný rozvoj. Čaká Ťa zaujímavá práca na klientskych projektoch v mladom dynamickom kolektíve a podpora pri maximálnom využívaní príležitostí, ktoré ako firma poskytujeme.

Náplň práce:
• vykonávanie overenia bezpečnosti v oblasti informačných systémov a IT u našich klientov spolu s manažérmi;
• každodenná komunikácia s klientmi – najmä pracovníkmi IT a bezpečnosti pre účely získania informácii potrebných pre audit;
• vypracovanie, vykonávanie a dokumentovanie audítorských postupov;
• identifikácia, validácia a testovanie interných kontrolných postupov podľa medzinárodných štandardov (ISO 27002:2013) a auditných metodík;
• príprava výstupov pre audítorský tím a klienta;
• poskytovanie konzultácií v oblasti riadenia rizík informačnej bezpečnosti;
• overovanie nastavenia bezpečnosti operačných systémov (Windows, UNIX, AIX, OS400) a databázových systémov (MSSQL, Oracle, DB2);
• overovanie nastavenia bezpečnosti sieťových nastavení a aktívnych sieťových prvkov.

Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa technického smeru;
• 2 - 3 roky praxe v relevantnej oblasti;
• samostatnosť pri vypracovávaní analýz a písaní reportov;
• potrebné znalosti v oblasti „Security“, znalosť normy (ISO 27002);
• CISA alebo iná certifikácia;
• pokročilá znalosť balíka MS Office (MS PowerPoint, MS Excel, MS Word);
• aktívna znalosť angličtiny, slovenčina ako materinský jazyk;
• aktívny prístup k riešeniu pridelených úloh, usilovnosť, presnosť a zodpovednosť.

Ponúkame:
• zaujímavú prácu v mladom dynamickom tíme;
• vynikajúcu príležitosť na odborný a osobný rast;
• prístup k špičkovým medzinárodným obchodným poznatkom;
• intenzívne školenia spoločnosti Deloitte na národnej a medzinárodnej úrovni;
• podporu pri získavaní odbornej kvalifikácie;
• všeobecný pohľad na business požiadavky v prepojení s IT riadením.

Pošli svoj životopis
ID: 3123199  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017