Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Konzultant – kontroly na mieste (cestovanie vrámci Slovenska zahŕňa zhruba 90% pracovného času)

Hľadáme nového kolegu pre naše oddelenie riadenia rizík, ktorý bude poskytovať služby v oblasti kontrol na mieste. Ponúkame výbornú príležitosť na odborný a osobný rozvoj, zaujímavú prácu na klientskych projektoch v mladom, dynamickom kolektíve a podporu pri maximálnom využívaní príležitostí, ktoré poskytujeme.

Hlavná náplň práce:
• podpora tímu pri vykonávaní kontrol na mieste u beneficientov z fondov EÚ,
• meranie pomocou prístrojov GPS,
• overovanie podmienok oprávnenosti pri prijímaní finančných prostriedkov z fondov EÚ.

Prácou v spoločnosti Deloitte získate:
• zaujímavú prácu v mladom dynamickom tíme,
• vynikajúcu príležitosť na odborný a osobný rast,
• prístup k špičkovým medzinárodným obchodným poznatkom,
• príležitosť vybudovať si medzinárodnú kariéru v globálnej spoločnosti,
• intenzívne školenia spoločnosti Deloitte na národnej a medzinárodnej úrovni.

Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie v odbore ekonómia, geodet alebo iné technické zameranie,
• prax v oblasti EÚ fondov je výhodou,
• znalosť práce s GPS prístrojom vítaná,
• dobré analytické a počítačové zručnosti, pokročilá znalosť MS Excel.

Osobnostný profil:
• výborné medziľudské zručnosti a priateľská osobnosť,
• výborné komunikačné schopnosti,
• schopnosť pracovať na viacerých projektoch a flexibilita,
• schopnosť pracovať samostatne, ako aj v rámci tímu.
ID: 2340824  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016