Sales Reprezentant / Beauty Consultant

DELLUX SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
730 € s možnostI zvýšení platu po skončení zkušební doby 830 € + měsíční benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prodej a prezentování novinek i stávajících výrobků v selektivních parfumeriích na Slovensku, v navazování kontaktu se zákazníky a předvádění luxusní kosmetiky,
• posílení pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů
• udržování a rozvíjení kontatků se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků
• provádění průzkumu obchodních příležitostí
• pravidelný reporting obchodních výsledků
• spolupráce s odbornými pracovníky BM, Trade manažerem a Beauty Consultanty při vytváření objednávek zboží a kontroly stocků
• individuální prezentace zboží spojená s odborným poradenstvím v oblasti péče o pleť a tělo a následnou podporou prodeje, make-up animace – líčení a vizážistika v selektivních parfumeriích,
• podílení se na VIP Eventech a jiných prezentačních akcích
• péče o zákazníky (věrnostní programy, dárkové akce),
• udržování ladu a pořádku na pracovišti.

Zamestnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce v oblasti prodeje selektivní kosmetiky
* mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
* odborné školení
* motivace formou bonusů a odměn
* zodpovědná, perspektivní a různorodá práce v dynamicky se rozvíjející firmě
* firemní vůz

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
* SŠ vzdělání / vyučení v oboru kosmetika
* zkušenosti s prodejem koncovému spotřebiteli vítány
* prodejní dovednosti, zaměření na výsledeka zákazníka
* přirozenou schopnost komunikovat a umění vyjednávat
* schopnosti samostatné práce a časovou flexibilitu
* příjemné a profesionální vystupování
* znalost práce na PC
* řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
* vizážístický kurz výhodou
* anglický jazyk komunikativně (FRJ komunikativně výhodou – není podmínkou)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Výhradní distributorská firma selektivní kosmetiky se zahraniční účastí

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2754781  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 730 € s možnostI zvýšení platu po skončení zkušební doby 830 € + měsíční benefity