Školiteľ výrobných procesov

DELFINGEN SK - Nitra s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 58, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie a preklad pracovných postupov v spolupráci s procesným inžinierom
- uvádzanie zamestnanca na určené pracovisko
- zaškolovanie operátorov vo výrobe na jednotlivé pracoviská podľa potreby
- stanovenie cieľov, kedy je zamestnanec zaškolený, vrátane efektívnosti školenia a následne jeho efektivity
- vytváranie záznamov o vykonaných tréningoch a zároveň tvorba interného tréningového plánu na nasledujúce obdobie
- vytváranie tabuľky zručnosti a zastupiteľnosti (skill matrix)
- výroba a príprava prototypov a vzoriek
- práca v administratíve, ale vo veľkej miere priamo v teréne
- ostatné administratívne práce

Práca v rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti v mladom dynamickom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

schopnosť čítať výkres a porozumieť mu
zodpovednosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať

Zahraničná rodinná firma, pôsobiaca a v automobilovom priemysle, zameraná na výrobu plastových palivových hadíc a hadíc na ochranu káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2819784  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou