Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Tesár - Armovač

Dekos Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná firma z Bratislavy hľadá tesára/armovača s praxou na prácu so stenovým a stropným debnením Doka/Peri/Tebau na nami realizované stavby v Bratislave a okolí.

Informácie o výberovom konaní

- všestrannosť výhodou
- Nekontaktujte Nás sprostredkovatelia alebo partie ! Potrebujeme iba jedného !
- Kontaktovať prosím iba v pracovnom čase
(7.00-17.00) na telefónnom čísle 0905 617 136

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Počet rokov praxe

5

-tesárska prax (systémové debnenie steny a stropy), viazanie železa,
samostatnosť, schopnosť rozhodovania, čítanie dokumentácie

Sme stavebná spoločnosť zo Záhorskej Bystrice zaoberajúca sa prevažne výstavbou rodinných domov a menších polyfunkčných objektov v Záhorskej Bystrici, Lamači, Marianke, Stupave a prípadne blízke Záhorie. www.dekos.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2739058  Megjelentetés dátuma: 12.7.2022  Alapbér (bruttó): 9 EUR/hod.