Cestujúca/i vedúca/i predajne Bratislavsky kraj

Lokalita: Bratislavsky kraj, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto):

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann-obuv hľadá do svojho tímu cestujúcu/eho vedúcu/eho predajne pre Bratislavsky kraj (pracovné cesty možné po celom území SR).

Náplň práce:
  • krátkodobé samostatné vedenie rôznych zverených predajní
  • proaktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom, starostlivosť o predajňu

Ako si ťa predstavujeme?

Požadujeme:
  • skúsenosti s vedením tímu a predajom v maloobchodnom prostredí výhodou
  • časovú flexibilitu (práca aj počas víkendov), ochotu cestovať a učiť sa novým veciam

Čo ti ponúkame?

Ponúkame:
  • 13,5 platu
  • 5 týždňov dovolenky
  • pracovnú obuv a odev zdarma
  • nenárokovateľné darčekové poukazy
  • zamestnaneckú zľavu na tovar
  • prácu vhodnú aj pre cudzincov so znalosťou slovenského jazyka
  • účasť na firemných akciách
  • dalšie zamestnanecké zľavy, motivačný program + bonusy
  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
  • vstupné zaškolenie a pravidelné školenia
  • príjemné pracovné prostredie
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • nástup možný ihneď

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 2749736  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1000 Euro