Manažér odboru nákupu pre maloobchod

DECODOM, spol. s r.o.

Miesto práce
MOP DECODOM Krušovce, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadpriemerné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu nákupcov
- zodpovednosť za plnenie úloh oddelenia nákupu maloobchodu
- stanovenie nákupnej stratégie pre maloobchod
- rokovanie s dodávateľmi, stanovenie obchodných podmienok, kontrola ich plnenia
- zodpovednosť za obrátku zásob
- zodpovednosť za prenos informácií v rámci ostatných oddelení firmy
- sledovanie a vyhodnocovanie konkurenčných ponúk
- vyhľadávanie nových dodávateľov
- kontrola dohodnutých procesov u dodávateľa
- spolupráca pri tvorbe predajných akcií

- zázemie stabilnej Slovenskej spoločnosti
- zamestnanecké výhody vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
- práca s najmodernejšou technikou

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis zasielajte na nižšie uvedenú adresu spoločnosti DECODOM - personálne oddelenie p. Rodinová s označením pracovného miesta o ktoré sa uchádzate, spolu s miestom výkonu povolania. Vybraní uchádzači budú pozvaní na personálny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii manažéra nákupu podmienkou pre akceptovanie žiadosti
- prax v oddelení nákupu v rámci retailu /nábytkárstva/ výhodou
- vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k
práci
- schopnosť riadiť procesy, stanovovať ciele a tvoriť koncept stratégie nákupu

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 442689  Megjelentetés dátuma: 2.2.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nadpriemerné finančné ohodnotenie