Regionálny obchodný manažér pre spoločnosť internet.sk

DanubiaTel a.s.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (základ + provízna odmena)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

internet.sk je spoločnosť prevádzkujúca jedny z najnavštevovanejších portálov na Slovensku, ako zdravie.sk, rodinka.sk, ephoto.sk, sport7.sk, fony.sk a sieť regionálnych spravodajských webov dnes24.sk.
- získavanie nových zákazníkov v segmente malých, stredných a veľkých firiem
- vyhľadávanie a starostlivosť o marketingové potreby klientov zo zvereného regiónu
- predaj inzercie pre portál dnes24 a regionálne portály
- sledovanie konkurencie
- podpora pri inováciách produktov
- vykonávanie denných naplánovaných návštev a oslovovanie zákazníkov
- obchodné rokovania so zákazníkmi
- aktívna komunikácia so zákazníkmi, starostlivosť o existujúcich firemných zákazníkov
- tvorba cenových ponúk, príprava a spracovanie podkladov, príprava a uzatváranie
zmlúv, vyjednávanie zmluvných podmienok
- obchodná a technická podpora zo strany spoločnosti
- pravidelný reporting obchodných stretnutí a výsledkov na týždennej báze.

- istota zaujímavej práce
- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- zaujímavá práca v oblasti internetovej reklamy
- motivujúce platové ohodnotenie
- pracovné prostriedky: služobný automobil, služobný notebook, mobilný telefón
- vstupné školenie v sídle firmy

Pracovné miesto sa obsadzuje pre spoločnosť internet.sk, a.s.. Vybraný kandidát bude zastrešovať Trnavský, Nitriansky, Banskobystrický a Trenčiansky kraj.

Spoločnosť internet.sk je sieťou slovenských webových projektov a portálov, ktoré sa spojili aby skvalitňovali a inovovali slovenský online priestor a zefektívňovali internetovú reklamu ako pre médiá, tak i pre zadávateľov inzercie.
Do siete internet.sk patria portály zdravie.sk, ephoto.sk, rodinka.sk, sport7.sk a regionálnych spravodajských webov dnes24.sk. Rovnomenná spoločnosť internet.sk, a.s. zároveň obchodne zastrešuje aktivity všetkých online médií zapojených v sieti. Skupina internet.sk patrí podľa metodiky IAB Slovakia (AIMonitor) medzi TOP 10 najväčších prevádzkovateľov webových projektov

Ak ste rozhodnutý prijať výzvu, zašlite prosím Váš životopis a motivačný list. Veľmi nás zaujímajú dôvody, prečo sa o nás zaujímate. Z kapacitných dôvodov odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzerovanej pracovnej ponuke. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné, prezentačné, predajné
schopnosti a zručnosti
- prax v priamom predaji alebo v reklame výhodou
- ochota a schopnosť samo vzdelávania v odbore
- samostatnosť
- orientácia na ciele, inovatívny prístup
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť organizácie a vyhľadávania vlastných obchodných stretnutí s klientmi
- reprezentatívne príjemné vystupovanie
- orientácia na výsledok, asertivita
- vodičský preukaz sk. B s praxou

Medzi aktivity skupiny DanubiaTel, a.s. okrem okrem poskytovania tradičných telekomunikačných služieb a projektov systémovej integrácie patria i oblasti ako sú IT riešenia, internetové médiá či mobilné komunikácie. Holding v súčasnosti priamo zamestnáva 460 ľudí, vrátane spoločných podnikov má až 650 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2754170  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou (základ + provízna odmena)