Údržbár a správca budov, areálu a vozového parku, údržba strojov

DANAE VISION s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 17, 01001 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
november
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o prevádzkové priestory, areál, vozový park a niekoľko strojov zákazkovej výroby stredne veľkej firmy. Príležitostná výpomoc vo výrobe. Náplň práce:

● pravidelná údržba, opravy, predchádzanie škodám na prevádzkach
● drobné remeselné práce na objektoch (bežné elektrikárske, zámočnícke, maliarske, vodoinštalatérske a montážne práce ...)
● údržba zelene v areáli firmy
● v zime starostlivosť o vykurovanie v troch budovách
● starostlivosť o vozový park
● podľa potreby výpomoc vo výrobe a asistencia IT technikovi
● príležitostne činnosť šoféra

Spôsobilosť elektrotechnika podľa podľa par. 21-23 vyhl. 718/2002 vítaná.

● dynamická zmyslu plná práca, ktorej náplň umožňuje sebarealizáciu pre zručného "domáceho majstra" a získanie hodnotných skúseností
● dobrý kolektív
● stabilita a perspektíva
● pre pracovníka a príslušníkov jeho najbližšej rodiny zabezpečená zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku
● 1x ročne rodinný pobyt v rekreačnom stredisku

Podmienkou zaradenia do výberu je zaslanie životopisu s prehľadom praxe, uvedením manuálnych a remeselných zručností a ideálne aj kontaktov na zistenie pracovných referencií - emailom, faxom alebo poštou.

Firma si vyhradzuje právo kontaktovať iba najviac vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Uprednostníme manuálne zručného pracovníka s praxou v rôznych oblastiach údržby a znalosťou práce s PC.
Spôsobilosť elektrotechnika podľa podľa par. 21-23 vyhl. 718/2002 je vítaná.

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Distribútor inovatívnej terapeutickej okuliarovej šošovky MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2707601  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 750 €