Obchodný zástupca pre DajmeJedlo.sk!

damejidlo.cz s.r.o.

Miesto práce
Roľnická 187, 83107 Bratislava Vajnory, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- aktívne vyhľadávanie nových reštaurácií a ich akvizície po celom Slovensku
- prezentácia spoločnosti
- zber všetkých potrebných podkladov pre spustenie reštaurácie na DajmeJedlo
- evidencia kontaktovaných reštaurácií do CRM a budovanie databázy
- zber dát o trhovej situacií na Slovensku

Čo ponúkame:

- účasť na projekte so silným zázemím a dynamickým rastom
- nadštandardné platové podmienky
- stôl v Coworkingovom centre v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Čo vyžadujeme:

- obchodné skúseností (min. 1 rok a viac)
- organizačné schopnosti a samostatnosť
- reprezentatívné vystupovanie
- AJ na komunikačnej úrovni
- vodičský preukaz

Medzinárodná spoločnosť Delivery Hero , pôsobiaca na viac ako 50 trhoch , novo spúšťa pobočku na Slovensku.

Zabezpečujeme pohodlné objednávanie jedla online z Vašich obľúbených reštaurácií s dovozom až k Vám domov či do práce .

Do tímu hľadáme zapálených ľudí , ktorí majú záujem podieľať sa na projekte meniacom spôsob stravovania. Projekt zároveň pomáha zlepšovať úroveň služieb v gastronómii.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2728831  Megjelentetés dátuma: 7.12.2016