V súčasnosti hľadáme:

Referent zákazníckeho servisu / logistiky

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
IMMOPARK Košice, K Letisku 1439, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca s interným Warehouse management systémom ( WHSM)
  • Systémový príjem a výdaj tovaru, príprava podkladov pre fakturáciu
  • Systémové sledovanie a kontrola stavu tovaru v sklade
  • Zodpovednosť a starostlivosť za sledovanie zásielok zákazníkov a kontrola ich plynulého priebehu v exportnom a importnom smere
  • Spolupráca s oddelením dopravy a obchodu
  • Príjem a vybavovanie objednávok, dohliadanie na priebeh dopravy
  • Kooperácia aktivít s domácimi a zahraničnými pobočkami v sieti DACHSER
  • Pravidelný telefonický kontakt s novými aj súčasnými zákazníkmi, preverovanie spokojnosti zákazníkov s našimi službami, starostlivosť o zákazníkov
  • Spracovanie objednávok a kontrola ich správnosti pred zaevidovaním do interného systému
  • Dodržiavanie postupov a nariadení stanovených v interných smerniciach a ostatnej dokumentácii spoločnosti DACHSER
  • Spracovanie ako aj riešenie informácií o poškodených, chýbajúcich, nadpočetných zásielkach a informovanie odosielateľských pobočiek a zákazníkov o zistených rozdieloch

Sme stabilnou, prosperujúcou spoločnosťou. Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorá bude súčasťou priateľského, dynamického tímu. Na začiatku Vám poskytneme plné zaškolenie, budete fungovať ako "dvojička" s kolegom, ktorý Vám všetko vysvetlí a zaučí Vás. Naše IT systémy sú jedoduché a intuitívne, ľahko sa s nimi naučíte pracovať. Po skúšobnej dobe Vám poskytneme systém zamestnaneckých benefitov, ako napr. zdravotné voľno a vitamínové produkty, darčekové poukážky, príspevok na vzdelávanie, ročné a vernostné odmeny, podporujeme šport, relax. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami. Výhodou pre Vás bude stabilná pracovná doba. Príležitostné nadčasy odmeňujeme nad rámec zákona.

Sme stabilnou, prosperujúcou spoločnosťou. Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorá bude súčasťou priateľského, dynamického tímu. Na začiatku Vám poskytneme plné zaškolenie. Naše IT systému sú jednoduché a intuitívne, ľahko sa s nimi naučíte pracovať. Po skúšobnej dobe Vám poskytneme systém zamestnaneckých benefitov, ako napr. zdravotné voľno , darčekové poukážky, príspevok na vzdelávanie, ročné a vernostné odmeny, podporujeme šport, relax. Výhodou pre Vás bude stabilná pracovná doba od 8.00 do 16.30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • výborné komunikačné zručnosti v telefonickom a písomnom styku
  • time manažment, práca s prioritami a systematické konanie
  • zmysel pre tímovú prácu a orientácia na zákazníka
  • schopnosť riešenia problémov, zvládanie konfliktných situácií
  • asertivita
  • aktívny prístup a samostatnosť
  • schopnosť pracovať na viacerých úlohách súčasne

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 2833486  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou