Majster výroby

ZVS-Armory, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 60, Nováky, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Plánovanie, riadenie a koordinovanie pracovnej zmeny
* Plánovanie výrobných kapacít, výrobných procesov
* Zachovanie kontinuity výroby, plnenie plánov, zabezpečovanie výrobnej produkcie
* Kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších výrobných ukazovateľov
* Riadenie ľudí
* Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, organizácia práce, dodržiavanie noriem kvality
* Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
* Zodpovedný prístup k práci

stravovanie
príspevok na dopravu
dochádzkový bonus

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v spoločnosti CZ-Slovesnko, s.r.o.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme vopred za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s riadením ľudí v strojárskej spoločnosti, základne vedomosti v oblasti technológie - obrábanie kovov (CNC), technické myslenie, aktívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť stanoviť si priority alebo ich rešpektovať, samostatnosť, otvorenosť, flexibilita, komunikatívnosť, ochota pracovať na zmeny

ZVS-Armory, s.r.o. je spoločnosť, ktorá vznikla v r. 2014. Spoločnosť sa venuje opracovaniu kovov v strojárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2771197  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou